Darčekové predmety s venovaním a vlastným logom

Darčekové predmety s logom firmy ja jedna zo služieb, ktorú poskytujeme svojim zákazníkom. Pod darčekovým predmetom chápeme balenie pozostávajúce z kartónika (či už na jednu fľašku alebo dve fľašky) a samotného vína, prípadne víno (fľaška) s originálnou etiketou s vlastným venovaním  a logom. Takisto aj na kartóniku môže byť umiestnené logo firmy, prípadne text, resp. požadovaná grafika.

Kartóniky ponúkame v dvoch prevedeniach: v bielej farbe a béžovej (čiže klasický kartónik), prípadne sa dá zrealizovať aj špeciálna požiadavka, ale treba ju zadefinovať s určitým časovým predstihom.

Každý kartónik má na prednej strane výsek na etiketu. Samozrejme aj tu sa vieme prispôsobiť požiadavke zákazníka a zabezpečiť požadovaný typ balenia – podľa možností a po dohovore.

Pre tých, ktorý chcú prísť s originálnym darčekom je tu možnosť vytvoriť si vlastnú etiketu na víno s venovaním a vlastným logom. 

Je to jednoduché,… Všetko čo potrebujeme je Vaše logo “v krivkách” v elektronickej forme a požiadavka na text (venovanie). My to spracujeme a pošleme Vám návrh na schválenie. Po schválení ide návrh do tlače. Hneď ako obdržíme etikety, resp. kartóniky vieme prakticky do 24 hod.zrealizovať objednávku a expedovať. Celý proces od spracovania návrhu až po expedíciu trvá max.2 týždne. Cena etikety ako aj potlače kartónika závisí od objednaného množstva. Minimálne množstvo je 50 ks (cena pri 50 ks je 0,40 Eur/kus s DPH). V prípade záujmu nás prosím kontaktujte e-mailom, prípadne telefonicky. Radi vám zodpovieme na všetky vaše otázky, resp. vybavíme vaše objednávky.
  Cena: -