Degustácie

Chcete sa dozvedieť viac o víne, rozšíriť svoje znalosti o víne? Pripravíme pre Vás riadenú ochutnávku vín u nás vo Svätom Jure. 

Varianta číslo 1.

Ochutnávky realizujeme v spolupráci s reštauráciou Vinohradnícka izba na Krajinskej ceste 15 vo Svätom Jure. Kapacita reštaurácie je cca 40 ľudí. Viac informácii o reštaurácii nájdete na www.vinohradnickaizba.eu .  Vinohradnícka izba zabezpečí záhryz k vínu a jedlo v minimálnej hodnote 5 Euro/osobu. Naše vinárstvo zabezpečí víno a sprievodné slovo k vínam. Cena ochutnávky vín záleží na dohodnutom rozsahu vín v ochutnávke. Výsledná suma je hodnota otvorených vín v ochutnávke, plus 10 Euro/hod za sprievodné slovo.

  

Varianta číslo 2.

V spolupráci s firmou Renka, s.r.o. vám pripravíme ochutnávku vín, spojenú s večerou a príjmným posedením vo vínnej pivnici v Limbachu. Podrobnosti a kontakty najdete na priloženom plagáte firmy Renka, s.r.o. (adresa: Vínna pivnica, SNP 80/76, 900 91 Limbach, Renátka Hermysová: tel.0903/412 440, e-mail: majolika@gmail.com, majolika@atlas.sk)

Varianta číslo 3.

V prípade, že máte záujem realizovať ochutnávku vín vo Vašich priestoroch, prídeme aj s vínami za Vami.   V prípade záujmu nás kontaktujte na mobilnom čísle 0907/984433, alebo             e-mailom na  chowaniec@nextra.sk.